<<< zpět


Vyzkoušej gymnastický parkour


Vyzkoušej gymnastický parkour

V dnešní době můžete stále častěji vídat mladé kluky jak na ulici skákají salta, přeskakují všechny možné ploty, lešení a doslova lítají po střechách domů. Tento nový sportovní trend se nazývá parkour. 
Smyslem parkouru je schopnost dostat se z bodu A do bodu B bezpečně, plynule a účinně za použití vlastního těla. Pomáhá v překonávání libovolných překážek v okolním prostředí a může být tedy provozován jak ve městě, tak v přírodě. 

Pojďte si s námi zablbnout a naučit se pár nových zábavných triků!


Parkour se zaměřuje na trénink účinných pohybů a rozvoj těla a mysli, aby se člověk ve všech situacích uměl pohybovat klidně a sebejistě.

 

Parkour se líbí i nám ve Sport Academy a proto Vám nově nabízíme lekce, které Vás a Vaše děti připraví na zdolávání různých překážek kdekoliv si jen umíte představit. Lekce bude probíhat v tělocvičně na Dlabačově (SK Hradčany) a bude zaměřená především na akrobatickou a gymnastickou průpravu. V tělocvičně využijeme všechny možné žíněnky, doskokovou molitanovou jámu, trampolínu a gymnastické nářadí, na kterých Vás bezpečně naučíme úžasné triky, které budete moci později využít i kdekoliv venku na ulici.

 

Parkour vyžaduje konzistentní disciplinovaný trénink s důrazem na funkční sílu, rovnováhu, tvořivost, kontrolu, přesnost pohybu a prostorovou představivost.

 
 

kontakt


ilovesport@sportacademy.cz

Mgr. Jan Hnilička
CEO, Sports Coach & Consultant
+420 777 274 275
jan.hnilicka@sportacademy.cz
facebook youtube instagram newsletter newsletter
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo