„v moderním těle, zdravý duch“

Stručný popis
Gymnastická cvičení se starají o všestranný rozvoj lidského těla, udržení zdatnosti a celkové dobré výkonnosti. Gymnastická cvičení zpevní tělo, naučí zvládat základní dovednosti a slouží jako ideální průprava pro všechny další individuální i kolektivní sporty.

Lekce sportovní gymnastiky ve Sport Academy jsou vhodné pro všechny děti, které nevydrží chvíli sedět a rády by se naučily základní gymnastické prvky jako kotoul, přemet, hvězdu, stojku, salto a mnoho dalších.

 

Přínos dětem

  • pohybové dovednosti, koordinace a posílení těla                                  
  • akrobacie a tělesná zdatnost                                                     
  • orientace v prostoru, mrštnost a obratnost

 

Lekce základní gymnastiky jsou úvodem do všech gymnastických odvětví, mají za cíl zpevnit tělo a připravit na gymnastické lekce na nářadích pro pokročilé.

 

Sportovní gymnastika rozvíjí základní zpevňovací cvičení s vahou vlastního těla a využívá gymnastická náčiní: kruhy, bradla, trampolína, hrazda. Sport Academy k lekcím a kurzům sportovní gymnastiky využívá profesionální gymnastickou tělocvičnu SK Hradčany, kde nabízíme soukromé i skupinové lekce během týdne a pravidelně také o víkendech.

 

Věkové kategorie:      pro děti od 5 let.
Max.počet dětí na jednoho instruktora: 4.
Přihlašte se na kurzy dle pravidelného rozvrhu.
Pomocí kontaktního formuláře nebo emailu si domluvte individuální výuku mimo pravidelné kurzy v tělocvičně na Dlabačově, Praha 6Sokol Klamovka, Sokol Břevnov.

 
 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo