Anna Čadková

Anna Čadková

manager Sport Academy, instruktorka gymnastiky, plavání, atletiky a zdravotní TV (*1991)


Aničku provází sport celým životem, odmala se věnovala sportovní gymnastice a to jí vydrželo až do 17ti let, kdy po vleklém zranění kolene musela ukončit vrcholovou gymnastiku, avšak u sportu zůstala a 3 roky se věnovala skoku o tyči na pražské Dukle.

Při studiu střední školy s pedagogickým zaměřením začala pomalu pracovat s dětmi jako trenérka gymnastiky, doučovala je anglický jazyk a po nástupu na Vysokou školu FTVS objevila Sport Academy, kde začala pracovat a kde působí jako trenérka a dnes i jako manažerka.

Mimo to je instruktorkou Bikram Yogy v Praze a instruktorkou zdravotní TV.

 

"Na práci s dětmi mě nejvíce baví dětská bezprostřednost a tzv. „nezkaženost“, ať už se to týká pohybového projevu nebo chování. Ráda dětem předávám své sportovní zkušenosti, objevuji talenty a nejvíc mě naplňuje pocit, když se mohu podílet na rozvoji nové osobnosti.
Absolutně jsem propadla cvičení bikram jógy a po 3 letech pravidelného praktikování jsem birkam jógu spojila se svojí další vášní - cestováním a odletěla jsem do USA na 3 měsíce, kde jsem prošla kurzem a stala se instruktorkou."

 

V oboru se neustále vzdělávám a tak jsem v posledním roce prošla intenzivním kurzem v akademii IQ POHYB zaměřeným na různé formy zdravotního cvičení a stala se instruktorkou zdravotní TV.

 

  • člen týmu Sport Academy od roku 2009
 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo