<<< zpět


Letní provoz Sport Academy


Letní provoz Sport Academy

Jsme připraveni na léto.
Během letních prázdnin funguje Sport Academy jinak, nežli jste zvyklí během školního roku. V červenci a v srpnu nebudou v provozu některá sportoviště (např. bazén na Strahově nebo gymnastická tělocvična SK Hradčany). 
Domluvte individuální program pro skupinku dětí (plavání, inline bruslení, lezení a další aktivity) v termínu a rozsahu, který vám vyhovuje.

Program pro vás připravíme a uskutečníme, instruktoři Sport Academy jsou připraveni pro vás stále. 

 


V letních měsících můžete přihlásit své děti na příměstské kempy, domluvit si individuální nebo skupinový sportovní program, jehož náplní mohou být tradiční aktvity (plavání, inline bruslení, atletika, ...), nebo obsah oživit orientačním během, hrami v přírodě, táborákem, přespáním ve stanu či pod širákem - připravíme na míru dle vašeho přání. 

Mnoho letních programů organizujeme i v domácím prostředí našich klientů.

 

Na jedno dopoledne nebo na celý týden zorganizujeme sportovní program pro vaše děti či pro vás. Skupinka dětí si může užít zábavu na lezecké stěně, zdokonalit se v plavání, naučit se jezdit na inline bruslích nebo hrát kooperační hry v přírodě.

 

Žádanou variantou jsou programy pro dospělé (plavání, kondiční tréninky) a pro rodiče s dětmi, ať v Praze a jejím okolí nebo v rámci vaší dovolené. 

Napiště nám na ilovesport@sportacademy.cz

 
 

kontakt


ilovesport@sportacademy.cz

Mgr. Jan Hnilička
CEO, Sports Coach & Consultant
+420 777 274 275
jan.hnilicka@sportacademy.cz
facebook youtube instagram newsletter newsletter
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo