Sport Academy Czech Republic


Mgr. Jan Hnilička Od roku 2007 organizuje Sport Academy v Praze pro děti i dospělé sportovní aktivity plné pohybu a zábavy s velkým důrazem na zdravotní stránku cvičení.
Široké portfolio našich aktivit podporuje všestranný rozvoj dětí. Aktivně používáme moderní tréninkové metody, které děti připravují na pozdější sportovní specializaci. Tým zkušených trenérů a instruktorů ve výuce podporuje zdravý, harmonický vývoj dětí.

Preferujeme individuální přístup a věříme, že prožitek je ten nejlepší způsob, jak poznávat nové.

Pro dospělé připravujeme pravidelné individuální a skupinové lekce. Naše klienty vedeme ke splnění svých cílů, respektujeme individuální přání a konkrétní zdravotní omezení. Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb pro českou i zahraniční klientelu. Samozřejmostí je proto široká jazyková vybavenost instruktorů a trenérů.

V rámci firemního konceptu nabízíme širokou paletu sportovních a relaxačních aktivit na různých místech České republiky či v rakouských alpách. Názornou formou předáváme naše zkušenosti, otevíráme Vaše obzory a vedeme Vás kupředu. Moderními postupy představujeme Vaše přednosti a pomáháme pojmenovat individuální příležitosti.

Hledejte v sobě mocnou sílu lidské individuality.

kontakt


ilovesport@sportacademy.cz

Mgr. Jan Hnilička
CEO, Sports Coach & Consultant
+420 777 274 275
jan.hnilicka@sportacademy.cz

Anna Čadková
manager
+420 605 30 60 70
anna.cadkova@sportacademy.cz
facebook youtube instagram newsletter newsletter
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo