2006 - spoluprací Honzy Hniličky s kolegou Liborem vznikla značka Sport Academy se zaměřením na sportování dětí a dospělých. 

V té době jsme provozovali konzultantskou činnost nově vznikajících fitness projektů, navrhovali jsme strategii, koncepci provozu, školili personál (recepční, osobní trenéry, prodejce klubového členství).

Například Sokolovna Průhonice, Balance Club Brumlovka, Fitness Hadovka, Star Trac health Club Brno, Park Holiday Benice.

Pro děti jsme nabízeli individuální lekce a skupinové kurzy plavání a juda.

 

2008 - od fáze projektu jsme připravovali a následně zahájili provoz firemního fitness v centru Prahy, které úspěšně provozujeme dodnes. Jsme smluvním partnerech Fitness Company, oficálního distributora fitness vybavení Technogym. 

 

2009 - do portfolia sportů přibyla sportovní gymnastika a lezení na stěně.
Spolupracujeme s mezinárodními školami a školkami v Praze.

 

2010 - ve Sport Academy pravidelně pracuje 15trenérů a instruktorů.

Pravidelně pořádáme rodinné sportovní víkendy v Karlových Varech a Špindlerově mlýně.

 

2011 – otevřeli jsme Studio Vinohrady, stálé sportoviště pro děti a dospělé v centru Prahy, které jsme po několika měsících uzavřeli.
Uvědomili jsme si, že jedinečnost Sport Academy spočívá nabídce lekcí na míru, na místech, která klientům nejlépe sedí, dle jejich přání a potřeb. Nikoli pouze na jediném sportovišti v centru Prahy.

Pro firemní klientelu organizujeme teambuildingové akce. Náš tým je schopen uspořádat akci pro cca 100 účastníků (AKVKS, ZunoBank, Raiffeisen bank, Con4Pas).

 

2012 – Honza s Liborem se rozhodli jít každý svou cestou, svým zaměřením. Honza pokračuje v rozvoji sportovních služeb a aktivit, zakládá proto novou společnost Sport Academy Czech Republic, s.r.o.

Rozšířuje nabídku o nové sporty (atletika, inline a lední bruslení, street dancing), nové služby (dětské narozeninové oslavy, letní příměstské a pobytové kempy), spolupráci se školkami a školami (sportovní přípravka, lyžařské kurzy).

 

2013 - vedeme semináře zdravotního cvičení pro firemní zaměstnance i zážitkové záchranářské workshopy či běžeckou přípravu (Česká pojišťovna). 

 

2015 – přicházíme s projektem BALANCE & PERFORMANCE, který aplikujeme v mláděžnických kategoriích HC Slavia Praha.
Vyhráli jsme výběrové řízení na pořádání jarního prázdninového kempu pro děti ze základních škol Prahy 11.

 

2016 – slavíme 10. sezónu činnosti. Máme radost, že několik klientů je s námi po celou dobu.

Přicházíme s novými rodinnými aktivitami, abychom podpořili společně strávený čas rodičů se svými dětmi (lezení rodičů s dětmi, společná sportovní gymnastika).

 

2017 - navazujeme spolupráci s novými partnery: Garmin, Nutrend, Mizuno, Sportex či Krabcycles, abychom našim klientů dopřáli lepší sportovní přípravu a nové zážitky. Dospělým klientů nabízíme zdravotní a kondiční kurzy plavání, sportovní gymnastiky a chytrého běhu.
Trenérský tým se pravidelně vzdělává v oblasti emoční inteligence, která nám pomáhá ve vedení kurzů dětí i dospělých.

 

2018 - do aktuálního roku vstupujeme s triatlonovými tréninkovými kempy. Svým klientům otevíráme nové obzory a vedeme je ke splnění vysněných cílů.

 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo