Jsme hrdí na individuální úspěchy členů našeho týmu v oblastech svých sportů a umění.

Přestože jsou naši trenéři absloventi nebo studenti bakalářského i magisterského programu FTVS UK, vzdělání neustále rozšiřujeme interně I v akreditovaných vzdělávacích institucích.

 

Přesvědčili jsem se, že v každodenní práci s dětmi a běžnou dospělou populací, která se často potýká se svými individuálními zdravotními omezeními, je třeba vzdělávání neustále rozvíjet a doplňovat vysoko nad rámec obsahu vysokoškolského studia.

 

 

Vysokoškolské studium na FTVS UK se věnuje zejména vedení sportovní přípravy výkonnostních a vrcholových sportovců. Pro práci s dětmi a běžnou populací je však třeba další individuální vzdělávání, zaměřené na problematiku konkrétních potřeb dětí I dospělých. Mluvíme zejména o oblastech zdravotního cvičení, vývojové kineziologie, dětské psychologie a emoční inteligence.
Celý tým prochází certifikovaným školením společnosti Prevent s.r.o. na téma Ochrana dětí a prevence sociálně patologických jevů ve spolupráci s Prague British School.

 

Tým prošel na míru sestavenými semináři IQ POHYB v rozsahu CORE A a CORE B, pod vedením Daniela Mullera a Zbyňka Petra a seminář integentní běh pod vedením Michala Elčknera.

Dále finančně podporujeme individiální vzdělávání členů našeho týmu na seminářích společnosti IQ POHYB, dle specializace trenérů. Jednotlivé certifikáty najdete v profilech našich trenérů.

 

Vzděláváme se v oblasti emoční inteligence, vědomého rodičovství ve společnosti VEVA pod vedením Evy Velechovské. Oblast emoční inteligence a respektu k osobnosti našehon klienta vnímáme jako velmi důležitou.

 

V rámci interních workshopů se zaměřujeme na program vodního záchranářství a první pomoci pod vedením diplomované specialistky a naší kolegyně Evy Novotné.

 

 

 

 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo