Od roku 2007 organizuje Sport Academy pro děti i dospělé sportovní aktivity plné pohybu a zábavy s velkým důrazem na zdravotní stránku cvičení.

Cítíme se být stále mladou společností, která chce pomoci pozvednost úroveň zájmového i výkonnostního sportu v Čechách.

Pracujeme zejména v Praze, kde společnostem, školám i školkám, dětem a dospělým nabízíme individuální a skupinové sportovní lekce. Představujeme jednotlivé sporty jako atraktivní a smysluplnou náplň volného času, která nás může provázet celý život a činit ho tím bohatší.

 

Česky, anglicky a německy předáváme své zkušenosti s respektem k aktuálnímu zdravotnímu stavu a pohybovým možnostem našich klientů.  


"Preferujeme individuální přístup a věříme, že prožitek je ten nejlepší způsob, jak poznávat nové."
Děti

Široké portfolio našich aktivit podporuje všestranný rozvoj dětí. Aktivně používáme moderní tréninkové metody, které děti připravují na pozdější sportovní specializaci. Tým zkušených trenérů a instruktorů ve výuce podporuje zdravý, harmonický vývoj dětí.


Dospělí
Pro dospělé připravujeme pravidelné individuální a skupinové lekce. Naše klienty vedeme ke splnění svých cílů, respektujeme individuální přání a konkrétní zdravotní omezení. Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb pro českou i zahraniční klientelu. Samozřejmostí je proto široká jazyková vybavenost instruktorů a trenérů. 

Firmy

V rámci firemního konceptu nabízíme širokou paletu sportovních a relaxačních aktivit na různých místech České republiky či v rakouských alpách. Názornou formou předáváme naše zkušenosti, otevíráme Vaše obzory a vedeme Vás kupředu. Moderními postupy představujeme Vaše přednosti a pomáháme pojmenovat individuální příležitosti.

"Hledejte v sobě mocnou sílu lidské individuality."

 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo