KURZ LEZENÍ NA STĚNĚ

 

Den: čtvrtek
Čas zahájení: 15:00
Čas dokončení: 16:30
Místo: Vlastina, Horolezecká stěna centrum Ruzyně
Trimestr: podzim, zima, jaro
Určeno pro ročník: 1-5
Maximální počet dětí: 12

 

Popis aktivity:
Se studenty probíráme základní bezpečnostní pravidla pro lezení na umělých stěnách, správnou techniku a lezecké dovednosti.

Bouldrujeme i lezeme s jištěním. Bouldering je forma lezení prováděná na malých, krátkých stěnách bez použití jistících lan. Svislé lezení a traverzování jsou dovednosti obsažené v boulderingu, který pomáhá zlepšit svůj výkon a vytrvalost pro vlastní lezení. Bouldering je základní nástroj, který používáme pro lezecké nácviky.
Skupina 12 studentů je vedena 3 instruktory.

 

Prostřednictvím lezení rozvíjíme vlastnosti jako soustředění, prostorovou představivost, zodpovědnost, schopnost komunikace, které jsou velmi ceněné v běžném životě.
Další informace:
Kurz lezení probíhá na lezecké stěně Ruzyně (Ztracená 1132/1, Praha 6 - Ruzyně). Vyzvedne děti v 15:00 na recepci na Vlastině, ke stěně jezdíme 3 zastávky autobusem MHD. Lekce začíná v 15:30 a končí v 16:30, kdy si můžete vyzvednout své děti přímo na lezecké zdi.
STORNO

Smluvenou lekci zrušte z jakéhokoli důvodu emailem storno24@sportacademy.cz nejpozději 24h před jejím začátkem. V jiném případě bude lekce účtována v plné výši.

Do dalšího trimestru kurzu je možné přenést nejvýše 2 řádně omluvené lekce.

 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo