Pro začátek moderního tréninku kompenzačních cvičení není nikdy dost brzy. Je důležité zajistit dětem, mladým sportovcům, včasnou péčí zdravý vývoj a rovnoměrný rozvoj organismu. Pokud se o sportovní talenty začneme starat až v dorosteneckých či seniorských kategoriích, vlastně už jen doháníme, co jsme dříve zanedbali.
Pracujeme ve shodě a úzké spolupráci s vedením sportovních klubů. Navazujeme na sportovní trénink a vhodně jej doplňujeme. 

Cílem sportovní přípravy je vysoká výkonnost a trénovanost jednotlivců a týmu v seniorské kategogii, na kterou musí být vyvýjející se organismus komplexním tréninkem výborně připraven.
Profesionální doplnění hokejového tréninku nabízíme a doporučujeme od žákovských kategorií.

Testujeme
Provádíme pravidelné testování svalových dysbalancí prostřednictvím individuálního fyzioterapeutického vyšetření, na jehož základu sestavujeme a dále upravujeme tréninkové cykly kompenzačních cvičení.

Pravidelné tréninky
Nabízíme pravidelné kompenzační tréninkové jednotky bezprostředně navazující na sportovní přípravu.

Semináře
Připravíme jednorázový názorný workshop, nebo sadu seminářů na dané téma s cílem získat teoretické základy o fungování lidského organismu v pravidelné tréninkové zátěži a praktické osvojení kompenzačních a regeneračních metod.

Tréninkové kempy
Kompenzační cvičení jako součást letního či zimního přípravného kempu.

 

 

Kontaktní formulář - chci získat více informací


jméno:
kontaktní email:
kontaktní telefon:
poznámka:
 
 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo