<<< zpět


Individuální lekce plavání přes letní prázdniny

21.07.2024 10:52

Individuální lekce plavání přes letní prázdniny

Léto je ideální čas pro osvěžení ve vodě a co může být lepšího než zdokonalit své plavecké dovednosti nebo plavecké dovednosti Vašeho dítěte?

Nabízíme Vám individuální lekce plavání přes letní prázdniny pro děti i dospělé. Pod vedením zkušených trenérů se naučíte plavat efektivněji, zlepšíte svou techniku a získáte větší jistotu ve vodě.

 

 


Proč zvolit naše lekce?

  • Individuální přístup: Každá lekce je přizpůsobena Vašim schopnostem a cílům. Trenér se zaměří na silné stránky i oblasti, které je potřeba zlepšit, což vede k rychlejšímu a efektivnějšímu pokroku
  • Flexibilní rozvrh: Lekce si můžete domluvit podle svého časového plánu.
  • Individuální zpětná vazba: Trenér poskytne okamžitou a konkrétní zpětnou vazbu, která pomůže rychle identifikovat a opravit chyby. Díky tomu budete mít jistotu, že plavete správně a bezpečně.
  • Přizpůsobení se vašim potřebám: Ať už jste úplný začátečník, nebo zkušený plavec, lekce budou navrženy tak, aby vyhovovaly vaší úrovni. Můžeme vám pomoci překonat strach z vody, zlepšit techniku, nebo se připravit na závody.
  • Motivace a podpora: Individuální lekce poskytují prostředí, kde se můžete cítit pohodlně a sebevědomě. Trenér motivuje a podporuje na každém kroku, což vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Nezáleží na tom, jestli jste úplný začátečník, nebo chcete jen doladit techniku. Připojte se k nám a užijte si léto ve vodě na maximum!

 

Během léta organizujeme individuální plavecké lekce:

  • v bazénu Hotel Pyramida 
  • bazén Řepy

 

Ceny individuálních lekcí naleznete zde - Ceník

 

Kontaktujte nás pro více informací a rezervaci termínů na emailu: ilovesport@sportacademy.cz

 

Mám zájem o individuální lekce plavání

 
 

kontakt


ilovesport@sportacademy.cz

Mgr. Jan Hnilička
CEO, Sports Coach & Consultant
+420 777 274 275
jan.hnilicka@sportacademy.cz
facebook youtube instagram newsletter
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo