Mgr. Jan Hnilička

Mgr. Jan Hnilička

CEO, sportovní specialista, trenér a konzultant (*1981)


Honza je leader týmu Sport Academy, manager a trenér. Svým kolegům předává trenérské a managerské zkušenosti, které od r. 2002 získával v prostředí mezinárodních řetězců World Class, Holmes Place, Four Seasons Hotels, Mandarin Oriental Hotel Group a v Sokolovně Průhonice.

 

"Mám to štěstí, že patřím mezi nevelkou skupinu lidí, kterým je práce koníčkem. Kamarádi si ze mě dělají srandu, že vlastně nikdy nepracuju. Možná proto, že mě baví práce s dospělými i dětmi. Měl jsem a stále mám tu čest pracovat pro velmi inspirativní klienty a ponechat si v sobě něco z jejich osobností. Tento mix zkušeností úspěšných dospěláků, které vlastně vídám častěji v teplákách a plavkách, než byznys oblecích, a ryzí pohled dětského světa mě stále učí a obohacuje.

 

Když je sport nedílnou součástí života, dává mnoho radostí a pomáhá odhánět starosti - to by mohl být pěkný rým, ale pro mě je to kus pravdy, který jsem si během let na vlastní kůži ověřil.

 

V posledním roce jsem zúročil své sportovní zkušenosti a po několika půlmaratonech, maratonech a kratších triatlonech jsem si k 34.narozeninám nadělil start na trati dlouhého triatlonu. V Zurichu jsem se stal IRONMAN a trénuji dále na další výzvy." 

 

 

 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo