Od roku 2007 organizuje Sport Academy v Praze pro děti i dospělé sportovní aktivity plné pohybu a zábavy s velkým důrazem na zdravotní stránku cvičení. Široké portfolio našich aktivit podporuje všestranný rozvoj dětí, který je pro nás velmi důležitý. Chápeme jej jako souhrn vývoje motorického i duševního.

Ve sportovních kurzech používáme metody založené na vzájemném respektu, pozitivní motivaci, které děti připravují na pozdější sportovní specializaci. 
Tým zkušených trenérů a lektorů se vzdělává ve svých oborech a emoční inteligenci, ve výuce podporuje zdravý, harmonický vývoj dětí. 

 

Česky, anglicky a německy předáváme své zkušenosti s respektem k aktuálnímu zdravotnímu stavu a pohybovým možnostem našich klientů.  

 

"Preferujeme individuální přístup a věříme, že prožitek je ten nejlepší způsob, jak poznávat nové." 

 
Cítíme se být stále mladou společností, která chce pomoci pozvednost úroveň zájmového i výkonnostního sportu v Čechách.

Pracujeme zejména v Praze, kde organizacím, dětem a dospělým nabízíme individuální a skupinové sportovní lekce. Představujeme jednotlivé sporty jako atraktivní a smysluplnou náplň volného času, která nás může provázet celý život a činit ho tím bohatší.

 

Pro dospělé připravujeme pravidelné individuální a skupinové lekce. Naše klienty vedeme ke splnění svých cílů, respektujeme individuální přání a konkrétní zdravotní omezení. Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb pro českou i zahraniční klientelu. Samozřejmostí je proto široká jazyková vybavenost instruktorů a trenérů. 

V rámci firemního konceptu nabízíme širokou paletu sportovních a relaxačních aktivit na různých místech České republiky či v rakouských alpách. Názornou formou předáváme naše zkušenosti, otevíráme Vaše obzory a vedeme Vás kupředu. Moderními postupy představujeme Vaše přednosti a pomáháme pojmenovat individuální příležitosti.

"Hledejte v sobě mocnou sílu lidské individuality."

 
 
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo