Swimaholic
Rádi doporučujeme služby eshopu a kamenné prodejny Swimaholic.cz (Vladivostocká 1460, Praha 10 - Vršovice), která nabízí široký výběr plaveckých pomůcek a dalšího sportovního vybavení. Klientům Sport Academy nabízíme slevu 10%.
 
Garmin
Jsme smluvním partnerem společnosti Garmin a rádi doporučujeme multisportovní sporttestery určené pro extrémní i každodenní sportování. Naši trenéři používají produkty Garmin na lekcích i v osobním životě a ze zkušenosti dokaží doporučit ten správný produkt. Pomůžeme s úvodním nastavením, abyste mohli používat plnou nabídku funkcí a sestavíme Vám tréninkový program. Pomocí produktů Garmin zůstáváte se svým trenérem ve spojení třeba přes rozhraní Strava.com, ať už ve svém tréninku plavete, jezdíte na kole, běháte, nebo běžkujete.
Sport Academy nabízí svým klientům na produkty Garmin slevu až 15%.
Kontaktuje nás emailem na ilovesport@sportacademy.cz.
 
Fitness company, s.r.o.
Fitness company, s.r.o. je výhradním distributorem značky Technogym a smluvním partnerem Sport Academy Czech Republic.
Specialisté Sport Academy mají praktické zkušenosti s vybavením firemních i domácích sportovnišť posilovacími stanicemi i kardio zařízením.
Sjednejte si schůzku emailem ilovesport@sportacademy.cz.
 
Silvini
Specialista na cyklistiku a běžky, který vyrábí oblečení pro aktivní sportovce. Děláme dobře padnoucí sportovní oblecení, které má styl. Oblečení, které sami nosíme nejen my, ale i přední sportovní týmy. Všechny střihy a návrhy vznikají doma, v České republice. Důsledně hlídáme produkční kvalitu naší práce. Tak se mezi vás dostanou jen ty kousky, na které jsme opravdu pyšní. Rozhodli jsme se, že budeme parťáky vašeho výkonu.
Klientům Sport Academy nabízíme pohodlný nákup, testování a konzultaci při výběru zboží. To vše s cenovým zvýhodněním při nákupu ve výši 20%.
 
Mizuno
Mizuno, japonský výrobce sportovního oblečení s více než stoletou tradicí. Specialista na běžecké sporty, tenis, golf a týmové sporty. Trenéři Sport Academy denně sportují v obleční a obuvy značky Mizuno. Většinu produktů jsme otestovali na vlastní kůži během tréninku i na závodních tratích. S důvěrou se na nás obraťte.
Klientům Sport Academy nabízíme pohodlný nákup, testování a konzultaci při výběru zboží. To vše s cenovým zvýhodněním při nákupu ve výši 30% z MOC.
 
Sport Academy 2015© - created by Studio Popo